به توسعه طلایی خوش آمدید
توسعه طلاییتوسعه طلاییتوسعه طلایی
09378624464
info@goldendevelopment.ir
اصفهان ، سیتی سنتر سپاهان شهر ، طبقه سوم ، واحد A3-42

دوره آموزشی توسعه طلایی (مشاوره دانش آموزی)

  • خانه
  • دوره آموزشی توسعه طلایی (مشاوره دانش آموزی)

نکاتی که آگاهی از آن برای ساختن آینده مطلوب فرزندانتان ضروری است

همه والدین آرزوی موفقیت فرزندان خود را در سر دارند و برای تحقق این آرزوی مهم تلاشی وافر انجام می دهند. ما برای فرزندانمان امکانات تحصیلی آموزشی و رفاهی تأمین می‌کنیم تا با ایجاد شرایط مطلوب و تأمین آسایش موجب رشد و توسعه فردی آنها شویم وکمک کنیم آینده ای درخشان برایشان رقم بخورد ،در این مسیر خود نیز با همه وجود و انگیزه ای قدرتمند تلاش میکنیم تا در حوزه فعالیت خود موفق باشیم تا از این طریق امکانات لازم را برای پیشبرد اهداف زندگی خود فراهم کنیم ، این تصویری کلی از همه اقدامات ،نیات و انگیزه های ما برای زندگی و فرزندانمان است :

آنچه به زندگی ما معنا می بخشد مراقبت از زندگی و فرزندانمان و میزان اثرگذاریمان بر جامعه و محیط پیرامون است.

اما آیا جزئیاتی را که این معنا را واقعیت می بخشد مورد بررسی قرار داده ایم ؟

آیا همه تلاشهای ما در جهت درستی انجام می شود ؟، آیا مسیر انتخابی ما برای رشد و پیشرفت فرزندانمان در جهت علائق ایشان و استعداد ها و توانایی آنهاست ؟ آیا مسیر انتخابی خود ما برای فعالیت و دستیابی به آینده مطلوب حقیقتأ مسیر انتخابی خود ماست ؟ یا تحت شرایطی وارد این مسیر شده ایم. آیا ما روشهای صحیحی را برای موفقیت خود و فرزندانمان انتخاب نموده ایم ؟آیا روش راهنمایی و حمایت ما از فرزندانمان برای طی مسیرموفقیت ، روشهای درستی است ؟مسلمأ پاسخ ما اینست که ما بهترین تلاش خود را به کار گرفته ایم و امیدواریم مؤثر واقع شود .

خبر بد؛

اینکه اگر تلاشهای ما در جهت درستی انجام نشده باشد ، وقت و زمان و فرصتها را از دست داده ایم و ادامه این روشها ما را به مقصد مطلوب هدایت نمیکند و مطمئنأ همه زحمات ما هدر می رود.

اما خبر خوب؛

اینکه در هر لحظه میتوان از صحیح بودن مسیر مطمئن شد و یا جهت را به سمت درست تغییر داد.

براي ايجاد تغییر و دستيابي به آينده مطلوب خود و فرزندانمان نيازمند كسب مهارت و بالا بردن سطح آگاهي خود هستيم ، و طی هر مسيري نيازمند مربي و يا راهنمايى مناسب است ،استفاده از تجربیات ارزشمند افراد موفق که با صرف زمان و با آزمون و خطای بسیار همراه بوده به ما کمک می کند ، بجای صرف زمان زیاد و هدر دادن منابع مان و ضررهای جبران ناپذیر با سرعتی فراوان از این تجربیات ارزشمند استفاده کنیم و کاربردی ترین تکنیکها و روشهای آنها را بکار گیریم .

افراد موفق در سطح جهان این مطلب را به من آموزش دادند که سرمايه گذاري بر روي خود و فرزندان ارزشمندترين و سودآورترين نوع سرمايه گذاري است .

شناخت خود و علاثق ،ایجاد نگرش صحیح ،کسب مهارت و با لا بردن سطح آگاهی مهمترین عوامل رشد و توسعه فردی هستند

مدارس ، سیستم های آموزشی و رسانه ها همه تلاش خود را انجام می دهند تا به فرزندان ما کمک کنند ، دانش و مهارتهای پایه ای برای ادامه تحصیلات خود را به دست آورند. آنها نیاز دارند تا حجم مطالب را در بهترین زمان ممکن و با تمرکز بر الویتها و اهداف تدوین شده خود آموزش دهند . اما دستیابی به مهارتهای لازم برای ورود به عرصه زندگی و روشهای مدیریت صحیح الویتها برای دستیابی به اهداف مورد نظر نیازمند اختصاص وقت و زمانی دیگر میباشد . مانند مادری که تحصیلات خود را به اتمام رسانده اما در کنار اطلاعات و دانش در حوزه فعالیت خود به کسب مهارت در  آشپزی و یا دیگر اموری که به بهبود شرایط و خانه داری او کمک می کند می پردازد و یا در حوزه ارتباط با فرزندانش آموزشی جداگانه را کسب و به مهارت دست می یابد ، چون آموزشهای مورد نیاز او برای بهبود زندگی و روابطش در دوران تحصیل به اندازه کافی به او ارائه نشده است و او نیازمند آموزشی جداگانه در این زمینه هاست .

 

فرزندان نوجوان نیز به واسطه مقطع سنی که درآن قرار دارند نیازمند کمک مضاعفی هستند ،آنها بواسطه دوران سنی‌شان متمرکز بر روی نیازهای امروزشان هستند ، تمایلات و خواسته های آنها ارزشمند و مطابق مرحله شناخت دنیای پیرامون وتجربه های جدید برای ورود به اجتماع است ، آنها کمتر نسبت به آنچه نیازمند آن هستند تا آینده ای مطلوب را رقم بزنند ،تمرکز دارند .

گاهی به این می اندیشم که ای کاش فردی مرا متوجه مهارتهای لازم برای انتخاب مسیر صحیح دستیابی به موفقیت و حرکت در حوزه مورد علاقه در دوران نوجوانی نموده بود . امروز رسالتی را بر دوش خود حس می کنم تا تجربیات خود را در این حوزه با دیگر عزیزان به اشتراک بگذارم و به تآثیر کار خود ایمان دارم ، چون عاشق این کار هستم ، عاشق آموزش و کمک کردن به فرزندان میهن عزیزمان و کسانی که تمایل به کسب مهارت دارند .

ما در مؤسسه توسعه طلايي ، آموزشهاي مورد نياز شما و فرزندان عزیزتان را طراحی کرده ایم و هر دوره را با مؤثرترين تكنيكها ي روز دنيا تلفيق نموده و در كوتاه ترين زمان به شما و فرزندانتان كمك مي كنيم كه دندانه هاي شاه كليد طلايي موفقيت و زندگي غني و شادمان را براي خود بسازيد .

 

معرفی دوره های آموزشی :

مشاوره دانش آموزی

همچنین؛

اگر جوان در شرف انتخاب رشته تحصيلي و يا آماده ورود به بازار كسب و كار هستيد و يا اگر به عنوان پدر يا مادر خواهان رشد و توسعه فردي براي ايجاد آينده بهتر براي فرزندانتان ، در كارگاه هاي دو مرحله اي زير ثبت نام كنيد و از تخفيف ويژه آن برخوردار شويد ، ٣٠٪؜ تخفيف براي ده نفر اول كه زودتر اقدام به ثبت نام كنند

مشاوره دانش آموزی

 

برای ثبت نام و دسترسی به اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۳۱۸۶۶۲۳ تماس بگیرید. مدرس : مهندس کیانوش سیاح

t.me/kianoosh_sayah : آیدی تلگرام برای ارتباط مستقیم t.me/goldendevelopment لینک کانال تلگرام

www.goldendevelopment.ir
مؤسسه توسعه طلایی

پیام بگذارید

No products in the cart.