خدمتی نوین از موسسه توسعه طلایی

موسسه توسعه طلایی با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصر بفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌ سازی می‌نماید.

راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

طراحی وب سایت ریسپانسیو از ویژگیهای منحصربفرد پروژه‌های طراحی وب تیم طراحی توسعه طلایی می‌باشد. با توجه به گسترش روزافزون موبایل و افزایش بازدید کاربران وبسایت‌ها از طریق تلفن‌های همراه و تبلت، تمامی پروژه‌های طراحی وبسایت توسعه طلایی به شکل طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive Web Design) پیاده سازی و اجرا می‌شود. در طراحی سایت واکنشگرا، نمایش وبسایت طراحی شده در همه دستگاه‌های کامپیوتری از جمله دسکتاپ٬ موبایل و تبلت متناسب با دستگاه بازدید کننده تغییر کرده و سایز و چینش صفحات وب سایت به شکل صحیح نمایش داده می شود.

در طراحی سایت ریسپانسیو نیازی به اسکرول افقی صفحات وب وجود ندارد و به این شکل استاندارد و کاربر پسند، دسترسی آسان توسط دستگاه‌های مختلف همواره رعایت می‌شود. علاوه بر این مزیت دیگر آن دسترسی آسان کاربران شبکه‌های اجتماعی به سایت شما بوده که موجب موفقیت استراتژی های بازاریابی آنلاین سایت‌ها می شود.

دلیل انتخاب توسعه طلایی توسط برترین شرکت ها، کیفیت و پشتیبانی مستمری است که به مشتریان ارائه می‌دهد. ما افتخار می کنیم که با تیم پشتیبان اختصاصی خود، با دید اجرایی، کیفیت کار را برایتان تضمین می کنیم و اطمینان می دهیم که روند اجرای پروژه شما، دقیقا مطابق با چیزی است که انتظار دارید. کسب رضایت مشتری، مهم ترین هدف ما است و لبخند رضایت مشتری، ما حاصل تلاش هایی است که در طی این سال‌ها داشته ایم.

توسعه توسعه طلایی پس از تحقیقات در بازار و تجزیه و تحلیل نیاز مشتریان و با توجه به روند پیش رو در صنعت در صدد طراحی بسته هایی در قالب پکیج آماده طراحی سایت برآمده است،

که در این پکیج طراحی سایت آماده استاندارد های خاص جهت طراحی سایت در آن صنعت را تنظیم نموده ایم در واقع با این فعالیت خدمات طراحی سایت آماده ما را به ارزش تبدیل می کند.

هدف اصلی آکادمی توسعه طلایی در واقع کمک به مشاغل جهت انتقال هویت واقعی خود از طریق طراحی سایت می باشد.

ما صدای برند و ارزش واقعی هر کسب و کار را میشنویم و سپس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود طرح هایی متفکرانه و خلاقانه در قالب طراحی سایت ایجاد میکنیم که ارزش واقعی برند را نشان می دهد.

توسعه طلایی طیف گسترده ای از قیمت گذاری های طراحی وب سایت را در قالب پکیج های مختلف ارائه می دهد.

تا کلیه مشاغل اعم از مشاغل نوپا و شرکت های کوچک و متوسط و بزرگ بتوانند با توجه به نیاز خود و پکیج مورد نظر را تهیه نمایند.