آموزش آنلاین

اموزش آنلاین

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین ، در کنار نا آشنا بودن آن برای عموم جامعه ، مزیت های زیادی دارد که آرام آرام مورد استقبال قرار گرفته و هر روز به طرفداران ان اضافه میشود. ترافیک، هزینه و اختصاص زمان برای رفت و آمد ، خستگی راه ، ناتوانی برای شرکت در همه جلسات حضوری ، همگی مواردی هستند که کلاسهای حضوری دارند. کلاسهای آنلاین را میتوان حین استراحت در منزل ، پیگیری کرد و در آسوده ترین حالت ممکن آموزش های مفید و کارامد دید.

آموزش آنلاین

شما می توانید جهت شرکت در آموزش آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید
فرم ثبت نام

آموزش آنلاین

همه امکانات لازم برای حضور در یک کلاس آموزشی ، از طریق اینترنت برای شما مهیا خواهد بود. مدرس از طریق لبتاپ یا گوشی هوشمند خود میتواند موضوع آموزشی کلاس را تدریس کند و دانش‌پذیران ، همزمان بصورت آنلاین ، مدرس را مشاهده کنند و مفاهیم را فرابگیرند. در این روش در پایان هر جلسه ، فیلم همان جلسه با همه جزئیات و پرسش و پاسخ ها در اختیار دانش‌پذیران قرار میگیرد.

وبینار

وبینار واژه جدیدی است ک از تلفیق دو عبارت وب و سمینار تشکیل شده و معنای آن سمینار اینترنتی است. مجری وبینار از طریق بستر اینترنت ، مفاهیم مربوط به موضوع سمینار را ارائه میدهد و مانند یک سمینار فیزیکی میتواند برای انتقال مفاهیم از اسلاید ، ویدیو یا صوت استفاده کند. این روش یکی از بهترین روشهای ارائه اموزش بصورت انلاین است ک میتوان با یک اینترنت معمولی از آن استفاده کرد.

کلاس مجازی

کلاس مجازی ، امکان جدیدی است که میتوان همه افراد شرکت کننده در جلسه را بصورت زنده با هم در ارتباط قرارداد. مدرس میتواند سوال یا تمرینی مطرح کرده و از شرکت کنندگان بخواهد به آن پاسخ دهند. همه میتوانند از طریق وبکم یا میکروفن دستگاه خود سوال بپرسند یا پاسخی به دیگران بدهند. این روش اینترنت سریع‌تری نیاز دارد اما نتیجه رضایت بخش تری از نظر اموزشی بهمراه دارد.

مدیر سایت

دوره برندسازی شخصی

وبینار رایگان برندسازی شخصی برای شرکت در وبینار رایگان برندسازی شخصی لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید نام و نام خانوادگی شماره

ادامه مطلب »
No products in the cart.