برندسازی شخصی چیست؟

برندسازی شخصی ابزار تیز و بُرنده ایست که به شما کمک می کند تا فرآیند رشد و پیشرفت شخصی خود را آغاز کرده. سطح کیفیت زندگی خود را در همه ابعاد بالا برده و به رویا و آرزوهایتان دست پیدا کنید. استفاده از ظرفیت های برندسازی شخصی به عنوان یک اهرم،کمک می کند تا نسخه بهتری از خود را پرورش و نشان دهید و این موجب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در شما می شود و از این طریق جایگاه بهتری در ذهن مخاطبان خود خواهید داشت.

لزوم و اهمیت برندسازی شخصی

برند شخصی ارزشمندترین دارایی نامشهود شماست.
طبق مطالعات پژوهشگران آینده شناسی، در فاصله کمتر از سه سال از امروز، بزرگترین سرمایه هر فردی، تنها و تنها نام و نشان خود اوست، که شخصیت یکتای وی را یدک می کشد. هویت یکپارچه درونی و بیرونی فرد که در بیان تخصصی امروزه به آن برند شخصی می گویند.
برند سازی شخصی راهی است برای دستیابی به احساس رضایت درونی و آینده همه کسب و کارها به آن بستگی دارد.

برای شرکت در وبینار رایگان برندسازی شخصی لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مدرس این وبینار 

 دکتر کیانوش سیاح 

دانش آموخته DBA Branding و به عنوان مشاور  در حوزه برندسازی در حال فعالیت هستند.

ایشان همچنین مدرس دوره های مدیریت کسب و کار ، MBA ، DBA و برندسازی شخصی در مؤسسات آموزش عالی می باشند مدرس این وبینار چه کسی است ؟

کیانوش سیاح سالها در حوزه توسعه و رشد فردی مطالعه، تحقیق و کار عملی داشته. و تجربیات ارزشمندی در این زمینه دارد و اکنون برمبنای رسالت شخصی تجربیات خود را از طریق وبینارها و دوره های آموزشی در اختیار علاقمندان این حوزه قرار میدهد.

او معتقد است همه افراد شایستگی منحصر به فردی دارند و لایق زندگی در شرایط بهتر هستند. و برندسازی شخصی مسیر سبز و سلامتی برای کشف و بروز این توانمندی هاست.

او افراد زیادی را از جایگاهی که مطلوب آنها نبوده به موفقیت های چشم گیر رسانده و حاصل سالها کار کردن با افراد مختلف از او کوچ و مدرس توانمندی در حوزه برندسازی شخصی ساخته است.

او علاوه بر داشتن دانش و تجربه در حوزه توسعه فردی و برندسازی شخصی ، بر دانش برندسازی تجاری و علم روز کسب و کار دنیا تسلط کافی دارد و همین امر مزیتی برای دانش پذیران اوست که می توانند از تجربیات او در زمینه کسب و کار نیز بهره کافی ببرند.

آموزه های این وبینار ، فقط شامل یک آموزش سطحی در حوزه برندسازی شخصی نیست.

در این وبینار می آموزید ، چگونه با شناخت قابلیتهای فردی ، نسخه بهتری از خود را پرورش و نشان دهید تا در حوزه مورد علاقه خود برترین باشید.